×
Register an Account
Forgot Login?


District 1
John Brogan
Fred Calhoun
William Dementri
John Hauger
James Jamison
Walter Leonhauser
Robert Spanier
Robert Wood
District 2
James Gontz
Kenneth Lupinacci
District 3
Jacob Wengrocki
District 4
Allen Patterson
Samuel Sutherland
District 5
James Hurley Jr.
Franklin Jones
Ronald Killen
David Taylor
Harry Wilkinson III
District 1
Armond Acchione
Vincent Anderson
Joseph Barnes
Anthony Bolger
William Borkowicz
Robert Brancato
John Brown
Kenneth Brown
John Connell
James Connolly
George Convery
Joseph Coruzzi
Nicholas Dautel
Kenneth Day
John Dotzman
James Evans
Thomas Ferrick
Joseph Flach Jr.
Michael Grant
Endre Hancs
Douglas Harris
Richard Hartley
Stephen Hauber
Arnold Hitchon
Timothy Holt
James Hummel
Edward Jackowski Jr.
John Jones
Edmund Lingo Jr.
Ray McCray
David Melle
Charles Mielkie Jr.
Dennis Monaghan
Robert Perkins
William Pottichen
Brian Raimo
Alfred Renson
Paul Savarese
Keith Schoch
Steven Staffieri
John Stead
James Strange
Michael Thierry
Carlos Vidaure
Arne Wallin
James Walsh
Walter Wilkins Jr.
District 2
James Bosak
Curtis Hale
David Korczykowski
Jerome Kostek
Keith Koyste
Lavern Mangold
Lewis Romanishan
Roger Spadt
Mark Stauffer
Barry Unger
District 3
Barry Behler
Henry Jones
William Littleton
Robert Peterson III
Joseph Skibitsky
William Smith Jr.
Thomas Smith
Eugene Snyder
Paul Tomasura
John Ward
District 4
Dennis Kahler
Stephen Kleckner
Michael Krichten
Douglas Litwhiler
Dusan Petrovich
District 5
William Downes
Thomas Groce
Robert Hohn
Thomas Janeka
Gerald Rector
Joseph Ripanti
Ronald Salinski
District 1
Winfield Bridge
Giuseppe Campo
Thomas Day Jr.
Arthur Flojo
Khao Kha
Mark Lewandowski
Randy Lewandowski
Christopher Lodge
Robert Meehan
Ronald Miniscalco
Michael Petrongolo
Robert Pierce
Harry Twaddell
John Wade
District 3
Mark Dementri
District 5
William Holden Jr.
David Mullen
District 1
David Aument
Francis Barney
Jeff Beach
George Besack
John Brady
Clifford Brock
Thomas Burns
John Butcavage
Elias Carino
William Chandler
Donny Christopher
Emanuel Clarke
Roger Cockerill
Christopher Collings
Anthony Damon
Eli Davis III
Brian Denoncour
William Devlin
John Divario
Leon Dix
Robert Donahue
Steven Duggan
William Dyott
Richard Ettore
Sean Fogarty
William Gambone
Walter Helenski
John Hill
Lawrence Hughes
John Hutchings
Joe Jackson
Adam Kashner
Edward Lockhoff
Charles Maguire III
John Medaglia
Joseph Miller
Paul Mooney
Edward Nitka
Robert Patton
William Pierce
George Pineiro
Michael Potter
Cecil Preston
John Pugliese
James Quercetti
Salvatore Rispo III
James Rumsey
Barend Rusch
Scott Stevenson
Alfred Stieber
Robert Trogdon
Thomas Voegele
Calvin Webb
David Whitaker
Harry Williams
Robert Wilson Jr.
District 2
Gene Allvord
Donald Bealer
Stephen Beidler
Charles Beltz
William Bensing Jr.
Edward Cann
Colin Dorshimer
Charles Frantz Jr.
James Funk
Robert Hancock
Robert Harner
Ronald Harrington
Karen Kozak-Lott
Forrest Loose
Allen Lukens
Charles Malloy
Bruce Miller
John Raynock
Thomas Rehrig
James Reilley
Terry Reinert
Joseph Romanoskey
David Serfass
Andrew Siek Jr.
Richard Smith
Todd Tanis Jr.
Curtis Troup
Mark Ulrich
Timothy Usher
Kenneth Williams
District 3
Robert Brasch
David Dobitsch
District 4
Perry Crouse
Kenneth Fish
Theodore Lupey Jr.
Carson Nightwine
Norberto Ovide
Neil Stauffer
District 5
Dean Morris
Edward Nocket
Daniel Sturgis
District 1
Vincent Decerio
Gregory Derickson
Christopher Hawthorne
Scott Liston
Arthur Mickens
Kevin Petrikis
Anthony Petrongola
Frank Pyle
John Reger
Robert Shero
Armenio Silva
Morris Simpson
Nathaniel Trinsey
Susie Turner
Eric Widing
John Witmer
District 2
Arnold Wykoff
District 3
William Clark
Daniel Slaughter

District 1
Gary Atkins
Michael Beaumont
Steven Caldwell
Anthony Calhoun
Timothy Collins
Joshua Colon
Anthony D’Angelo
Anthony Dimaria
Gary Dooley
Christopher Fromm
Alan Gondak
Michael Hazell
Lawrence Iaccio
Luke Kirchner
Fred MacLeod
Frank Martin
William McGuire
Gregory Miller
Roman Oprysk
William Poynor
Francesco Puzzangara
Walter Quinn
James Sassane
John Spado Jr.
Jason Thomas
Patrick Thornton
Anthony Volpi Jr.
District 2
Mark Bujanowski
Darryl Feinour
Alan Groegler
Patrick Kelly
Michael Kroznuskie
James Mead
District 3
Peter Dennis
Arthur McDonnell
David Salla
District 5
Brian Hughes
Robert Tierney
District 1
Carmine Abbonizio
Steve Alves
Curtis Amey
Elio Angelone Jr.
Anthony Baker
Brian Baranowski
Edward Barger
Rodney Barnes
Scott Bastedo
Ira Batten
William Biddle Jr.
Antonio Blair
Tommy Camunas Sr.
Joseph Carty Jr.
Richard Chambers
Frederick Clees
Maureen Cusick
Richard Devlin
Edward Duffield
Thomas Foga Jr.
Everett Foley
James Galloway
William Hagan
Richard Hartshorne
Matthew Hoesch
Gerald Holzer
John Iuliucci
Robert Johnson
Richard Johnson III
Timothy Karver
Matthew Mandia
Steven Massari
Robert McLean
Clifford Medley Jr.
Joseph Meehan
Thomas Mihalic
Richard Montanez
Dennis Moran
Armando Nieves III
Andrew Povenski
Adam Reiff
Michael Rooney
Cory Ruby
Thomas Savage
Michael Sepielli
Christopher Shearer
Tyrone Smith
John Vaughn
Stephen Verdon
John Villante
Anthony Volz Jr.
Tyler Widdifield
John Wiley
Christopher Wise
District 2
Francisco Gonzalez
Michael Luzecki
Rodney Maurer
Gregory Newhard
Shane Schaeffer
Todd Styer
District 4
Jeremy Strayer
Keith Strouse
District 5
Joel Blair
David McKinney
Gregory Weigel



Page Last Updated: Apr 29, 2024 (06:02:43)
-
IUOE Local 542
1375 Virginia Drive
Ft Washington, PA 19034
  (215) 542-7500

Top of Page image
Powered By UnionActive - Copyright © 2024. All Rights Reserved.